Přejít k hlavnímu obsahu

SOVAK ČR nabízí následující možnosti inzerce na webových stránkách, v časopise a ve stolním kalendáři dodavatelů výrobků a služeb pro obor vodovodů a kanalizací.

V případě Vašeho zájmu o inzerci kontaktujte:

Ing. Ivana Weinzettlová Jungová
tel.: 727 915 184
jungova@sovak.cz

Inzerce v časopise

Využijte příležitosti inzerovat v číslech se zvýšeným nákladem, které budou distribuovány na akcích SOVAK ČR. Nabízíme také nestandardní formáty inzerce. 

Ceník inzerce
Ceník inzerce v angličtině
Ceník inzerce mimořádný

Inzerce ve stolním kalendáři

Týdenní stolní kalendář dodavatelů výrobků a služeb pro obor vodovodů a kanalizací, který vydává SOVAK ČR, má již dlouholetou tradici. I Vaše firma může mít reklamu v dalším vydání kalendáře pro rok 2025. Kalendář je celobarevný na ušlechtilém matném křídovém papíře, s adresářem inzerentů včetně kontaktních informací. V roce 2024 byly poprvé zahrnuty vodohospodářské termíny. Je distribuován nejen všem členům našeho spolku, ale i dalším investorům, provozovatelům VaK, účastníkům odborných konferencí a seminářů či spolupracujícím organizacím a specialistům municipalit.

Objednávka inzerce
Podklady pro inzerci

Inzerce na webu

Zveřejnění události v Kalendáři akcí na webu maximálně 3 měsíce před akcí:

  1. Zařazení názvu, termínu, místa konání akce, pořadatele 1 500 Kč bez DPH  (Zvýhodněná cena pro členy SOVAK ČR 700 Kč bez DPH)
  2. Zařazení názvu, termínu, místa konání akce, pořadatele a webového odkazu 3 000 Kč bez DPH (Zvýhodněná cena pro členy SOVAK ČR 2 000 Kč bez DPH)